O firmie

AD Marciniak początki działalności

Auto Części Dariusz Marciniak to jedna z rodzinnych firm na rynku wielkopolskim, która oferuje swoim Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży części samochodowych oraz profesjonalny serwis.

Początki biznesu sięgają 1990 roku. Po 2-3 latach od drobnej sprzedaży, kiedy części zamawiało się na zeszyt i czas oczekiwania wynosił około tygodnia "stare dobre czasy". Firma poszerzyła swoją działalność o warsztat. Przy ul. Dąbskiej przedsiębiorstwo działało do roku 2003.

Ciągły rozwój i dążenie do profesjonalnego działania w branży motoryzacyjnej wymusiła zmianę lokalizacji oraz poszerzenie możliwości. W latach 1999-2003 budowana była nowa siedziba, gdzie aktualnie znajduje i rozwija się firma.

Dzięki dwudziestu dziewięciu letniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej wychodzimy naprzeciw potrzebom klientom oraz wymaganiom rynkowym. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług oraz satysfakcja oraz zadowolenie naszych kontrahentów detalicznych i hurtowych. Posiadamy wykwalifikowaną i rzetelną kadrę pracowników, z których niektórzy związani są z firmą od początku jej istnienia. Liczne szkolenia podnoszące poziom wiedzy i umiejętności kadry wpływają na fachowy i kompetentny styl pracy.

Zaopatrujemy klientów indywidualnych, serwisy samochodowe i firmy transportowe. Stałym odbiorcom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, regularne dostawy części, wsparcie marketingowe i techniczne oraz dostęp do specjalistycznych szkoleń.

Siedziba firmy Auto Części Dariusz Marciniak

Jako przedstawiciel i dystrybutor części zamiennych w południowej Wielkopolsce posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym. Od 1991 roku, dzięki profesjonalnej działalności i kompetencji pracowników zdobyliśmy uznanie i zaufanie klientów, które zaowocowało uzyskaniem w roku 2007 tytułu:

  • "Firma roku IV edycji Ster Gospodarki w Kategorii Mikroprzedsiębiorstw"

Firma Auto Części Dariusz Marciniak jest udziałowcem w spółce Partner Opony Polska. Dzięki czemu może oferować swoim klientom konkurencyjne produkty z branży oponiarskiej.

Spółka POP istnieje od 2002 r. i wciągu kilku lat stała się ona jednym z ważniejszych graczy w branży. Dołączyła do grona najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw uhonorowanych prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu oraz tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play.

Partner Opony Polska

Zobacz galerię zdjęć »

Sklep motoryzacyjny Konin Sklep motoryzacyjny Kłodawa Akumulatory Koło Opony Koło