O firmie

AD Marciniak początki działalności

Auto Części Dariusz Marciniak to jedna z rodzinnych firm na rynku wielkopolskim, oferującej swoim klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży części samochodowych oraz profesjonalny serwis.

Początki biznesu sięgają 1990 roku, kiedy to nasza działalność obejmowała drobną sprzedaż części samochodowych do wybranych modeli. Z czasem poszerzyliśmy działalność swojego warsztatu, odpowiadając na potrzeby wymagających klientów.

Ciągły rozwój i dążenie do profesjonalnego działania w branży motoryzacyjnej wymusiła zmianę lokalizacji oraz poszerzenie możliwości. W latach 1999-2003 zbudowana została nowa siedziba, gdzie aktualnie znajduje i rozwija się nasza firma.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej  odpowiadamy na potrzeby  klientów oraz wymagania rynkowe. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług oraz satysfakcja, zadowolenie naszych kontrahentów detalicznych i hurtowych. Posiadamy wykwalifikowaną i rzetelną kadrę pracowników. Liczne szkolenia podnoszące poziom wiedzy i umiejętności naszych specjalistów wpływają na fachowy i kompetentny styl pracy.

Zaopatrujemy klientów indywidualnych, serwisy samochodowe i firmy transportowe. Stałym odbiorcom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, regularne dostawy części, wsparcie marketingowe i techniczne oraz dostęp do specjalistycznych szkoleń.

Siedziba firmy Auto Części Dariusz Marciniak

Jako przedstawiciel i dystrybutor części zamiennych w południowej Wielkopolsce posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym. Od 1991 roku, dzięki profesjonalnej działalności i kompetencji pracowników zdobyliśmy uznanie i zaufanie klientów, które zaowocowało uzyskaniem w roku 2007 tytułu:

  • "Firma roku IV edycji Ster Gospodarki w Kategorii Mikroprzedsiębiorstw"

Firma Auto Części Dariusz Marciniak jest udziałowcem w spółce Partner Opony Polska. Dzięki czemu może oferować swoim klientom konkurencyjne produkty z branży oponiarskiej.

Spółka POP istnieje od 2002 r. i wciągu kilku lat stała się ona jednym z ważniejszych graczy w branży. Dołączyła do grona najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw uhonorowanych prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu oraz tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play.

Partner Opony Polska

Zobacz galerię zdjęć »

Sklep motoryzacyjny Konin Sklep motoryzacyjny Kłodawa Akumulatory Koło Opony Koło

xxx