Sklep motoryzacyjny Konin

Usługi motoryzacyjne Konin

Sklep motoryzacyjny Auto Części Dariusz Marciniak jest znaną i cenioną firmą oferującą szeroki zakres usług motoryzacyjnych dla klientów z Konina. Specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji części samochodowych do pojazdów osobowych i dostawczych od renomowanych producentów. Nasi klienci mogą skorzystać również z profesjonalnego serwisu. Szeroki asortyment autoczęści, atrakcyjne ceny i doskonała obsługa klienta pozwoliły nam zyskać renomę wśród klientów z województwa wielkopolskiego. Siedziba firmy Auto Części Dariusz Marciniak znajduje się w Kole, ale z naszych usług korzystają klienci detaliczni i hurtowi z wszystkich okolicznych miejscowości takich jak Konin.

Zalety sklepu motoryzacyjnego

Współpraca z najlepszymi firmami w branży motoryzacyjnej, profesjonalizm oraz kadra doświadczonych specjalistów sprawiły, że Auto Części Dariusz Marciniak jest wyjątkowym miejscem dla klientów z Konina i okolicznych miejscowości. Już od blisko 31 lat dostarczamy klientom najwyższej jakości części samochodowe, opony oraz akumulatory od cenionych producentów. W ten sposób klienci szukający autoczęści w Koninie mogą u nas zamówić jedynie sprawdzone produkty.

Profesjonalne autoczęści 

Hurtownia motoryzacyjna powstała po to, aby klienci z Konina i okolic znaleźli wszystko, czego potrzebują do swojego samochodu w jednym miejscu. Współpraca z dystrybutorami części samochodowych zapewnia najwyższą dostępność autoczęści w okolicy Konina. Dysponujemy asortymentem ponad 300 000 części samochodowych od 130, najlepszych producentów z branży motoryzacyjnej. Ofertę naszej hurtowni motoryzacyjnej kierujemy zarówno do klientów detalicznych jak i do większych klientów - serwisów samochodowych i firm transportowych. Stałym odbiorcom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, regularne dostawy autoczęści, wsparcie marketingowe i techniczne oraz dostęp do specjalistycznych szkoleń.

Sklep samochodowy Konin

Profesjonalny sklep samochodowy - Konin

Nasz sklep motoryzacyjny oferuje części zamienne do samochodów różnych marek. Oferujemy także bogaty asortyment części samochodowych ProfiPower. W ofercie znajdują się m.in. filtry, akumulatory oraz elementy układu hamulcowego. Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie części samochodowe spełniają najwyższe europejskie standardy. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług motoryzacyjnych, satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów. Wykwalifikowana kadra pracowników pomaga w wyborze odpowiednich części samochodowych.

Usługi motoryzacyjne Konin

Współpraca z cenionymi producentami, profesjonalizm oraz spora wiedza sprawiły, że nasza firma stałą się jednym z lepiej zaopatrzonych w autoczęści sklepów motoryzacyjnych w południowej części województwa wielkopolskiego. Nasze usługi motoryzacyjne świadczymy dla mieszkańców Konina, Koła i innych okolicznych miast od ponad 20 lat. Dostarczamy wysokiej jakości części zamienne oraz akumulatory od cenionych na międzynarodowym rynku marek. W ten sposób klienci szukający autoczęści w Koninie mogą u nas zamówić jedynie sprawdzone produkty. 

Oprócz realizacji usług motoryzacyjnych firma jest udziałowcem w spółce Partner Opony Polska. Klienci sklepu motoryzacyjnego mają możliwość skorzystania z konkurencyjnej oferty na zakup opon oraz materiałów wulkanizacyjnych.

Spółka POP istnieje od 2002 r. i w ciągu kilku lat stała się ona jednym z ważniejszych graczy w branży. Dołączyła do grona najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw uhonorowanych prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu oraz tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play. 

Profesjonalne doradztwo w sklepie z częściami samochodowymi w Koninie

Masz pytanie dotyczące oferowanych usług motoryzacyjnych lub dostępności części samochodowych, potrzebujesz porady, wyceny? Skontaktuj się z pracownikami Auto Części Dariusz Marciniak, wykorzystując poniższy formularz. Nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą w jak najkrótszym czasie.

jak dojechać »

Sklep motoryzacyjny Koło Sklep motoryzacyjny Kłodawa Akumulatory Koło Opony Koło

Sklep motoryzacyjny z częściami samochodowymi konin

Najczęściej zadawane pytania


Co wyróżnia naszą hurtownię motoryzacyjną?

Hurtownia motoryzacyjna Auto Części Dariusz Marciniak to pewny partner w biznesie, który zapewnia:

  • atrakcyjne warunki współpracy dla odbiorców hurtowych,
  • konkurencyjne ceny,
  • fachową pomoc w doborze części samochodowych.

Gdzie mieści się sklep motoryzacyjny Auto Części Dariusz Marciniak?

Siedziba sklepu motoryzacyjnego Auto Części Dariusz Marciniak mieści się w miejscowości Powiercie-Kolonia przy ul. Powiercie-Kolonia 3J. To dogodna lokalizacja dla klientów z Konina, Koła czy Kłodawy. Sprawdź lokalizację sklepu na mapie.

W jakich godzinach otwarty jest sklep motoryzacyjny Auto Części Dariusz Marciniak w dniach pn-pt?

Nasz sklep samochodowy jest otwarty jest od pon. do pt. w godzinach 8-18. oraz w soboty w godzinach: 8-15.

Jaki jest asortyment sklepu?

Nasz sklep samochodowy posiada w swojej ofercie części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych. Nasza propozycja obejmuje również produkty ProfiPower, które są wysokiej klasy alternatywą dla drogich produktów. Części ProfiPower poddawane są wnikliwej kontroli jakości, która gwarantuje bezpieczeństwo, trwałość i zachowanie najwyższych europejskich standardów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także akumulatory oraz opony samochodowe.

Czy sklep samochodowy współpracuje z dostawcami części samochodowych?

Tak, nasz sklep samochodowy współpracuje z producentami i importerami wysokiej jakości części samochodowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć autoczęści i akcesoria do wszystkich modeli samochodów. Już od ponad 30 lat lat nasz sklep motoryzacyjny dostarcza części samochodowych klientom z Konina, Koła, kłodawy i innych okolicznych miejscowości.

xxx