Hurtownia i Sklep motoryzacyjny | Usługi motoryzacyjne

Koło

  • poniedziałek: 8:00-18:00
  • wtorek: 8:00-18:00
  • środa: 8:00-18:00
  • czwartek: 8:00-18:00
  • piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-16:00

Sklep motoryzacyjny Konin

Sklep motoryzacyjny Konin

Sklep motoryzacyjny Auto Części Dariusz Marciniak to jedna z rodzinnych firm na rynku wielkopolskim, która oferuje swoim Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży części samochodowych oraz profesjonalny serwis. Wieloletnie doświadczenie, doskonała obsługa klienta i korzystne ceny pozwoliły nam stać solidną i cenioną marką. Jesteśmy uznanym przedstawicielem i dystrybutorem części samochodowych w południowej Wielkopolsce. Siedziba naszego sklepu samochodowego znajduje się w mieście Koło, ale z naszej oferty korzystają klienci detaliczni i hurtowi z okolicznych miejscowości takich jak Konin

Nasza sklep samochodowy został stworzony z myślą o klientach szukających zamiennych auto części w Koninie, Kole, Kłodawie czy innych okolicznych miejscowościach. Od momentu powstania firmy nasza działalność jest skoncentrowana się na dystrybucji części samochodowych do pojazdów osobowych i dostawczych od najlepszych producentów. Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny i doskonałą obsługa klienta pozwoliły nam zyskać renomę wśród klientów w województwie wielkopolskim. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług motoryzacyjnych klientów z Konina i całego regionu!

Zalety sklepu motoryzacyjnego

Współpraca z najlepszymi firmami w branży motoryzacyjnej, profesjonalizm oraz kadra doświadczonych specjalistów sprawiły, że Auto Części Dariusz Marciniak jest wyjątkowym miejscem dla klientów z Konina i okolicznych miejscowości. Już od blisko 31 lat dostarczamy klientom najwyższej jakości części samochodowe, opony oraz akumulatory od cenionych producentów. W ten sposób klienci szukający auto części w Koninie mogą u nas zamówić jedynie sprawdzone produkty.

Sklep motoryzacyjny Auto Części Dariusz Marciniak to

 • 31 lat doświadczenia,
 • Wsparcie wykwalifikowanych 20 specjalistów
 • 250 dostawców,
 • 300 000 auto części dla mieszkańców Konina i okolic.

Największy wybór części samochodowych w hurtowni motoryzacyjnej

Hurtownia motoryzacyjna powstała po to, aby klienci z Konina i okolic znaleźli wszystko czego potrzebują do swojego samochodu w jednym miejscu. Współpraca z dystrybutorami części samochodowych zapewnia szeroki asortyment, najwyższą dostępność auto części w okolicy Konina. Dysponujemy asortymentem ponad 300 000 produktów od 130, wiodących producentów z branży motoryzacyjnej. Ofertę naszej hurtowni motoryzacyjnej kierujemy zarówno do klientów detalicznych (sklep motoryzacyjny) jak i do większych klientów - serwisów samochodowych firm transportowych. Stałym odbiorcom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, regularne dostawy auto części, wsparcie marketingowe i techniczne oraz dostęp do specjalistycznych szkoleń.

Sklep samochodowy Konin

Profesjonalny sklep samochodowy - Konin

Nasz sklep motoryzacyjny oferuje części zamienne do samochodów różnych marek. Oferujemy także bogaty asortyment części zamiennych ProfiPower. W ofercie znajdują się m.in. filtry, akumulatory oraz elementy układu hamulcowego. Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie części samochodowe spełniają najwyższe europejskie standardy. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług, satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów detalicznych i hurtowych. Wykwalifikowana kadra pracowników pomaga w wyborze odpowiednich części samochodowych.

Usługi motoryzacyjne Konin

Współpraca z cenionymi producentami, profesjonalizm oraz spora wiedza sprawiły, że nasza firma stałą się jednym z lepiej zaopatrzonych  w auto części sklepów motoryzacyjnych w okolicy Konina. Nasze usługi motoryzacyjne świadczymy dla mieszkańców Konina, Koła i innych okolicznych miast od ponad 20 lat. Dostarczamy wysokiej jakości części zamienne, opony oraz akumulatory od cenionych na międzynarodowym rynku marek. W ten sposób klienci szukający auto części w Koninie mogą u nas zamówić jedynie sprawdzone produkty.

jak dojechać »

Sklep motoryzacyjny Koło Sklep motoryzacyjny Kłodawa Akumulatory Koło Opony Koło

Sklep motoryzacyjny z częściami samochodowymi konin

Najczęściej zadawane pytania


Co wyróżnia naszą hurtownię motoryzacyjną?

Hurtownia motoryzacyjna Auto Części Dariusz Marciniak to pewny partner w biznesie, który zapewnia:

 • atrakcyjne warunki współpracy dla odbiorców hurtowych,
 • konkurencyjne ceny,
 • fachową pomoc w doborze części samochodowych.

Gdzie mieści się sklep motoryzacyjny Auto Części Dariusz Marciniak?

Siedziba sklepu motoryzacyjnego Auto Części Dariusz Marciniak mieści się w miejscowości Powiercie-Kolonia przy ul. Powiercie-Kolonia 3J. To dogodna lokalizacja dla klientów z Konina, Koła czy Kłodawy. Sprawdź lokalizację sklepu na mapie.

W jakich godzinach otwarty jest sklep motoryzacyjny Auto Części Dariusz Marciniak w dniach pn-pt?

Nasz sklep samochodowy jest otwarty jest od pon. do pt. w godzinach 8-18. oraz w soboty w godzinach: 8-15.

Jaki jest asortyment sklepu?

Nasz sklep samochodowy posiada w swojej ofercie części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych. Nasza propozycja obejmuje również produkty ProfiPower, które są wysokiej klasy alternatywą dla drogich produktów. Części ProfiPower poddawane są wnikliwej kontroli jakości, która gwarantuje bezpieczeństwo, trwałość i zachowanie najwyższych europejskich standardów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także akumulatory oraz opony samochodowe.

Czy sklep samochodowy współpracuje z dostawcami części samochodowych?

Tak, nasz sklep samochodowy współpracuje z producentami i importerami wysokiej jakości części samochodowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć auto części i akcesoria do wszystkich modeli samochodów. Już od ponad 30 lat lat nasz sklep motoryzacyjny dostarcza części samochodowych klientom z Konina, Koła, kłodawy i innych okolicznych miejscowości.