Firma AD Marciniak (Hurtownia Auto Części – Car Service) to jedna z firm na rynku wielkopolskim, która oferuje swoim Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży części samochodowych oraz profesjonalny serwis.

Doświadczenieponad dwadzieścia lat pracy w branży motoryzacyjnej, posiadanie wykwalifikowanej i rzetelnej kadry pracowników, z których niektórzy związani są z firmą od początku jej istnienia, poddawanie się stałym szkoleniom podnoszącym poziom wiedzy i umiejętności pracowników. Dział Części Zamiennych i Akcesoriów, posiada szeroki asortyment i zaspokoi wszystkie potrzeby, zaś jego pracownicy zawsze służą Państwu fachową poradą.

Jako przedstawiciel i dystrybutor części zamiennych w południowej Wielkopolsce posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym. Od 1991 roku, dzięki profesjonalnej działalności i kompetencji pracowników zdobyliśmy uznanie i zaufanie klientów, które zaowocowało uzyskaniem w roku 2007 tytułu:

„Firma roku IV edycji Ster Gospodarki w Kategorii Mikroprzedsiębiorstw” 

Elastyczność i fachowość w działaniu oraz uczciwość i kompetentny personel to nasz styl pracy pozwalający osiągnąć wysoki poziom współpracy i pozyskanie klientów detalicznych i hurtowych

Filozofia: jakość, profesjonalizm oraz przyjazne nastawienie do klienta.